Alena Ilievská, prodej RD v Brance u Opavy, únor 2024

Děkuji za profesionální přístup RK 1. opavská realitka, především makléři panu Hořínkovi, který byl obětavý, trpělivý a lidský. Dokázal objasnit a vyřešit všechny problémy spojené s prodejem, kvalitně vypracovat smlouvy a také zařídil přepis energií. Doporučím všem.

Marie Hasáková, prodej nemovitostí v Žimrovicích, leden 2024

Po strýci jsme zdědili dům a nějaké pozemky, absolutně jsme nevěděli jak se s tím vypořádáme a proto jsem oslovili první realitní kancelář jmenovitě Ing. Václava Hořínka a udělali jsme moc dobře, všem moc doporučuji, skvělý přístup a komunikace, naprostá spokojenost celé rodiny, moc děkujeme.

manželé Kosterovi, prodej domu v Kravařích, listopad 2023

Moc děkujeme panu Kořistkovi za profesionální přístup, který projevil při prodeji naší nemovitosti. Je trpělivý, ochotný, lidský. Během prodeje i po něm projevoval zájem. Měli jsme možnost srovnat jednání více makléřů z jiných společností v okolí a určitě bychom neměnili. Patří Vám i celé firmě velký dík.

Magda Pasková, pronájem bytu v Opavě, prosinec 2023

Pár týdnů nazad jsem měla tu čest poznat při prohlídce bytu pana Kořistku. Hledala jsem byt k pronájmu. Pan Kořistka si udělal čas, aby mi ho ukázal, protože jsem dost spěchala. Je vynikající makléř, s jakým jsem se ještě nesetkala. Vstřícný, příjemný profesionál. Díky němu jsem do dvou dnů mohla mít svůj byt. Bude-li jakákoli příležitost, určitě ho doporučím. Je i velmi milý člověk a to není málo. Moc mu děkuji a važte si ho.

Marie Dvořáčková, prodej domů ve Vítkově a v Prostřední Dvoře, listopad 2023

1.realitku v Opavě mohu doporučit na 100 %. Velmi profesionální práce. Jmenovitě chci poděkovat panu Kořistkovi, který se postaral o prodej našich nemovitostí. Velmi dobře se s ním spolupracovalo, je příjemný a ochotný.

Stanislav Vacek, prodej domu Opava-Kateřinky, listopad 2023

Jsem opravdu rád, že jsme se dostali do zdárného a rychlého konce s prodejem mojí nemovitosti. Služby vaší RK byly nadstandardní, včetně odhlášení a opětného přihlášení dodavatelů energií, vkladu a výmazu informací na listu vlastnictví a aktuálních informací o prodeji. Byl jsem velmi spokojen a služby vaší RK a především makléřky Renáty Gratzové, budu s radostí doporučovat. Přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Jaškovi, prodej bytu Ostrava-Poruba, říjen 2023

Děkujeme Vaší realitní kanceláři (1realitka) a to jmenovitě panu Kořistkovi za vynikající a profesionální přístup. Vaši realitní kancelář můžeme vždy doporučit.

manželé Čermínovi, koupě zahrádky v Opavě, říjen 2023

Makléři Václavovi Hořínkovi děkujeme za vstřícnost a profesionální přístup. Veškeré dokumenty byly řádně připravené, vždy jsme věděli o dalším kroku.

Jolana Konečná, prodej RD Opava-Kylešovice, říjen 2023

V roce 2023 jsem realizovala prodej nemovitosti prostřednictvím této realitní kanceláře, konkrétně paní Renáty Gratzové. Ze začátku jsem nechtěla prodej svěřit do rukou realitní kanceláře, ale po téměř ročním inzerování svépomocí jsem se rozhodla paní Gratzovou oslovit. Celý prodej, od nafocení, inzerce, prohlídek, podpisu rezervační smlouvy, až po změnu vlastníka proběhl velice rychle, bez jakýchkoliv prodlev. Moc děkuji za skvělý přístup, paní Gratzová je velice zkušená. Určitě doporučuji využít služeb této realitní kanceláře.

Klímkovi, prodej bytu a garáže Opava-Město, červenec 2023

Děkujeme panu Hořínkovi za perfektní lidský přístup, okamžitou reakci, skvěle odvedenou profesionální práci při prodeji bytu. Plná spokojenost a velké díky.

52 článků
6 stran