Jsme v realitách jako doma. Volejte 553 716 551

1. opavská realitka je kancelář rodinného typu. Zakládáme si na otevřenosti, vstřícnosti a spolehlivosti.
Za nejlepší reference považujeme klienty, kteří se k nám v průběhu let vracejí. Spojují nás nejlepší zkušenosti.

Práce pro firmy a obce

 • Model Obaly
 • SAN JV
 • Teva Czech Industires
 • FERRAM
 • Bidfood Opava
 • Opavská lesní
 • Farma ORYX
 • Statutární město Opava
 • Město Hradec nad Moravicí
 • Obec Brumovice
 • Obec Hlubočec

Řekli o nás

Přemysl Podeszwa, koupě bytu, Opava, září 2019

Děkuji za vstřícnost a obětavost paní Gratzové. S bytem jsme velice pokojeni.

Daniel a Klára Vinárkovi, koupě bytu Opava, září 2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Renátě Gratzové za velice ochotný, vstřícný a profesionální přístup při zprostředkování koupě bytu v Opavě. Díky ní proběhlo vše velice rychle, hladce a bez jediného problému. Moc děkujeme za spolupráci.

Naďa Hanousková, prodej bytu 2+1, Opava, září 2019

Chtěla bych tímto poděkovat paní Renátě Gratzové za její skvělou práci, kterou odvedla při prodeji našeho bytu po rodičích. P. Renáta Gratzová je ve své práci s prodejem a nabídkou bytů naprostý profesionál každým coulem. Nejen že je příjemná, ale své práci velmi dobře rozumí a výborně se na trhu s byty orientuje. Perfektně se také postarala o všechny záležitosti kolem dokumentů i peněz, nemuseli jsme sami nic řešit. Je velmi pracovitá a ochotná, nelituje času pro svého klienta, a tak ji vřele všem doporučuji. Naďa Hanousková, Opava

Stanislav Pavlica, koupě chalupy v Zálužné, leden 2019

Člověk musí dát na první dojem, co se týče nemovitosti i realitní kanceláře. Poprvé jsem narazil na realitní kancelář se vším všudy. Už po první schůzce jsem věděl, že to dopadne. Pan Kořistka byl velice ochotný a co mě dostalo, byla vzájemná důvěra. Za toto a mnohé jiné bych chtěl celé kanceláři poděkovat. Doporučuji ji všem, kdo si neví rady s koupí nebo prodejem nemovitosti.

Vanda Palisová, koupě bytu v Opavě, leden 2019

Moje zkušenosti s koupí bytu prostřednictvím 1. opavské realitky jsou výborné. Můžu rozhodně doporučit, všechno proběhlo hladce a bez problémů.

Pavel Grimm, prodej bytu v Opavě, leden 2019

S paní Martínkovou jsme byli velmi spokojeni. Prodali jsme byt za výborných podmínek a dalo se na všem rozumně domluvit. Doporučuji.

Jindřiška Pavelková, prodej pozemku v Opavě, leden 2019

Po zkušenosti mé přítelkyně s makléři jiné realitní firmy bych chtěla zvlášť poděkovat za profesionální a lidský přístup paní Janě Martínkové. Výborně mě o všem informovala a můj pozemek prodala rychle i bez obvyklé dravosti, kterou projevují jiní makléři v branži.

Ing. arch.Tomáš Bindr, koupě bytu v Opavě, únor 2019

Děkuji paní Gratzové za velmi korektní a vstřícný přístup.

Olga Hromadová, pronájem bytu v Opavě, červen 2018

Všechno proběhlo podle našich představ a tak, jak bylo předem domluveno. Paní Gratzová jedná rychle, ochotně a věcně. Je to člověk na svém místě. Když potkáte takového, bývají jednání vždy přínosná. Věřím, že naše spolupráce nebyla poslední.

Karel Melecký, prodej různých nemovitostí, 2015–2017

Vzbudit dojem kompetentnosti umí většina makléřů, Ondřej Veselý a jeho tým ale prostě kompetentní jsou. Prodával jsem přes 1. opavskou realitku několik nemovitostí, vždy s pocitem naprosté důvěry v bezpečnou a úspěšnou transakci. Nemám důvod chodit jinam.

Stojíme i o váš názor

Zavolejte 553 716 551 nebo nám poštele zprávu a my se vám obratem ozveme.Vaše údaje použijeme jen pro kontakt s vámi. Žádné neadresné nabídky. Pravidla ochrany osobních údajů
Zpět na Reference