Jsme v realitách jako doma. Volejte 553 716 551

1. opavská realitka je kancelář rodinného typu. Zakládáme si na otevřenosti, vstřícnosti a spolehlivosti.
Za nejlepší reference považujeme klienty, kteří se k nám v průběhu let vracejí. Spojují nás nejlepší zkušenosti.

Práce pro firmy a obce

 • Model Obaly
 • SAN JV
 • Teva Czech Industires
 • FERRAM
 • Bidfood Opava
 • Opavská lesní
 • Farma ORYX
 • Statutární město Opava
 • Město Hradec nad Moravicí
 • Obec Brumovice
 • Obec Hlubočec

Řekli o nás

Stanislav Pavlica, koupě chalupy v Zálužné, leden 2019

Člověk musí dát na první dojem, co se týče nemovitosti i realitní kanceláře. Poprvé jsem narazil na realitní kancelář se vším všudy. Už po první schůzce jsem věděl, že to dopadne. Pan Kořistka byl velice ochotný a co mě dostalo, byla vzájemná důvěra. Za toto a mnohé jiné bych chtěl celé kanceláři poděkovat. Doporučuji ji všem, kdo si neví rady s koupí nebo prodejem nemovitosti.

Vanda Palisová, koupě bytu v Opavě, leden 2019

Moje zkušenosti s koupí bytu prostřednictvím 1. opavské realitky jsou výborné. Můžu rozhodně doporučit, všechno proběhlo hladce a bez problémů.

Pavel Grimm, prodej bytu v Opavě, leden 2019

S paní Martínkovou jsme byli velmi spokojeni. Prodali jsme byt za výborných podmínek a dalo se na všem rozumně domluvit. Doporučuji.

Jindřiška Pavelková, prodej pozemku v Opavě, leden 2019

Po zkušenosti mé přítelkyně s makléři jiné realitní firmy bych chtěla zvlášť poděkovat za profesionální a lidský přístup paní Janě Martínkové. Výborně mě o všem informovala a můj pozemek prodala rychle i bez obvyklé dravosti, kterou projevují jiní makléři v branži.

Ing. arch.Tomáš Bindr, koupě bytu v Opavě, únor 2019

Děkuji paní Gratzové za velmi korektní a vstřícný přístup.

Olga Hromadová, pronájem bytu v Opavě, červen 2018

Všechno proběhlo podle našich představ a tak, jak bylo předem domluveno. Paní Gratzová jedná rychle, ochotně a věcně. Je to člověk na svém místě. Když potkáte takového, bývají jednání vždy přínosná. Věřím, že naše spolupráce nebyla poslední.

Karel Melecký, prodej různých nemovitostí, 2015–2017

Vzbudit dojem kompetentnosti umí většina makléřů, Ondřej Veselý a jeho tým ale prostě kompetentní jsou. Prodával jsem přes 1. opavskou realitku několik nemovitostí, vždy s pocitem naprosté důvěry v bezpečnou a úspěšnou transakci. Nemám důvod chodit jinam.

Daniel Benna, prodej rodinného domu ve Velkých Hošticích, prosinec 2018

S prací makléřky paní Jany Martínkové jsem byl velmi spokojen. Postarala se o všechno, dodržela dohodnuté podmínky a zrealizovala prodej až do konce. Vřele doporučuji.

Šárka Holmes, prodej bytu v Opavě, květen 2018

Děkuji paní Gratzové za profesionální přístup k prodeji mého bytu v Opavě. Byla jsem velmi spokojena s průběhem prodeje, expertizou a výbornou komunikací. Vše proběhlo hladce a rychle. Určitě bych paní Gratzovou a celou realitní kancelář doporučila všem, kdo chtějí prodat svou nemovitost.

Martin Hofman, prodej bytu v Opavě, červen 2018

Moc děkuji paní Gratzové za vstřícnost a bezproblémový průběh kontraktu.

Stojíme i o váš názor

Zavolejte 553 716 551 nebo nám poštele zprávu a my se vám obratem ozveme.Vaše údaje použijeme jen pro kontakt s vámi. Žádné neadresné nabídky. Pravidla ochrany osobních údajů
Zpět na Reference