rezervováno

Prodej domku v rekonstrukci

Cena: 5.100.000 ,-
Včetně právního servisu, Včetně provize
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 50' 26.047"N, 17° 58' 13.163"E
Popis nemovitosti:

Nabídka prodeje rodinného domku v rekonstrukci se stodolou a kůlnou na samotě u lesa. K domu náleží velká zahrada a přilehlá louka. Celková výměra 8131 m2, zastavěná plocha 459 m2, z toho dům cca 120 m2. Dům má 2 patra – přízemí 3+kk a podkroví, kde jsou 2 místnosti, dům je částečně podsklepen, sklepní prostory jsou ideální pro uchovávání ovoce, zeleniny apod. V přízemí je velký obývací pokoj přímo propojen s kuchyní, dále se zde nachází další 2 pokoje, koupelna, toaleta a technická místnost. Podkroví je zatepleno a je zde natažena voda i elektřina ( zbývá dokončit jejích rozvod do místností dle potřeby ), kde současný majitel počítal s výstavbou 2 místností + koupelny s WC.

Dům má vlastní zdroj vody – 27 m hluboký s vydatnosti 10 m3 /den (mimo tento vrt je u domu funkční studna), vytápění je řešeno krbem na dřevo s teplovodním výměníkem, při rekonstrukci se počítalo také s instalací FTV panelů jako další variantou ohřevu vody pro domácnost a topení, po jejich instalaci bude dům energeticky soběstačný, t.č. napojeno na obecní el. přípojku.

Z rekonstrukce provedeno: přízemí výměna oken, podlahy bez krytin (krytina koupená) nové stropy a přiznané stropní trámy, krb + výměník s rozvodem topení po domě, nové rozvody vody a elektřiny v mědi, v technické místnosti je zásobník vody na 1000 l, koupelna s podlahovým vytápěním, vanou a sprchovým koutem, na patře zateplené podkroví, nový hlavní přívod elektřiny a vody . Dům má novou střechu (asfaltový šindel) a natřená fasáda domu.

Dům je vhodný pro milovníky přírody a klidného bydlení (sousedy jsou louky a les), po dokončení vhodné k trvalému bydlení nebo jako rekreační objekt. Lze také využít k farmaření, pěstování ovoce, zeleniny a chovu hospodářských zvířat a mít tak možnost rodinné soběstačnosti. Na zahradě jsou ovocné stromy, keře. Okolní příroda nabízí možnost houbaření i sběru nejrůznějších bylin. Přístup k nemovitosti je zatím po zpevněné cestě. Pozemkový úřad již má schválené plány k výstavě asfaltové silnice (viz foto), která bude zároveň sloužit jako cyklostezka.

Dům se nachází pouze 27 km od Ostravy a 15 km od Opavy . K nastěhování dle dohody.
REZERVACE !!!

Stručný přehled:
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Operace:
Prodej
Plocha podlahová:
120 m2
Plocha pozemku:
8131 m2
Plocha sklepa:
30 m2
Stav objektu:
V rekonstrukci
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Samota
Komunikace:
Šotolina
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Číslo nemovitosti:
23186

Kontaktujte makléře

Vaše údaje použijeme jen pro kontakt s vámi. Žádné neadresné nabídky. Pravidla ochrany osobních údajů

Zpět na seznam nabídek