manželé Kosterovi, prodej domu v Kravařích, listopad 2023

Moc děkujeme panu Kořistkovi za profesionální přístup, který projevil při prodeji naší nemovitosti. Je trpělivý, ochotný, lidský. Během prodeje i po něm projevoval zájem. Měli jsme možnost srovnat jednání více makléřů z jiných společností v okolí a určitě bychom neměnili. Patří Vám i celé firmě velký dík.

Magda Pasková, pronájem bytu v Opavě, prosinec 2023

Pár týdnů nazad jsem měla tu čest poznat při prohlídce bytu pana Kořistku. Hledala jsem byt k pronájmu. Pan Kořistka si udělal čas, aby mi ho ukázal, protože jsem dost spěchala. Je vynikající makléř, s jakým jsem se ještě nesetkala. Vstřícný, příjemný profesionál. Díky němu jsem do dvou dnů mohla mít svůj byt. Bude-li jakákoli příležitost, určitě ho doporučím. Je i velmi milý člověk a to není málo. Moc mu děkuji a važte si ho.

Marie Dvořáčková, prodej domů ve Vítkově a v Prostřední Dvoře, listopad 2023

1.realitku v Opavě mohu doporučit na 100 %. Velmi profesionální práce. Jmenovitě chci poděkovat panu Kořistkovi, který se postaral o prodej našich nemovitostí. Velmi dobře se s ním spolupracovalo, je příjemný a ochotný.

Jaškovi, prodej bytu Ostrava-Poruba, říjen 2023

Děkujeme Vaší realitní kanceláři (1realitka) a to jmenovitě panu Kořistkovi za vynikající a profesionální přístup. Vaši realitní kancelář můžeme vždy doporučit.

Dorota Gdaniec, prodej bytu Vítkov, listopad 2021

I would like to say thank you for your kindly help with the apartament sell. Mr Tomas Koristka is very professional, coherent and honest Agent. Contact with him was real pleasure. The apartement was sell quick and effective. He has really help us with all formalities. Everything was on time, we were in touch all the time. We had the feeling that someone was taking care of us and everything would go well. It saved us a lot of stress. Thank you again for your kindly help, we will reccomend your services.

Ivo Strak, prodej chalupy v Sosnové, červen 2021

Chtěl bych vaší realitní kanceláři poděkovat za zrealizovaný prodej rekreační chalupy v Sosnové k mé plné spokojenosti. Zvláště bych chtěl poděkovat panu Kořistkovi za profesionální přístup a maximální ochotu ve všech fázích prodeje. Kladné reference v okruhu naší rodiny a známých jsou proto samozřejmostí. Určitě nepůjde o naši poslední spolupráci.

Plačkovi, prodej pozemku Markvartovice, prosinec 2020

Chceme poděkovat Vaši realitní kanceláři, jmenovitě makléři panu Kořistkovi za skvělou spolupráci při prodeji pozemku v Markvartovicích. Jednání bylo velice příjemné, pan Kořistka je člověk, který své práci rozumí, umí poradit a hledá nejlepší a nejrychlejší řešení. Ještě jednou děkujeme za kvalitně odvedenou práci a rádi Vás doporučíme dalším potenciálním zákazníkům.

Lumír Havrlant, prodej domu Opava, listopad 2020

S prací makléře p. Kořistky jsem nadmíru spokojen. Oceňuji profesionální přístup, ochotu a rychlost prodeje. Pokud bych v budoucnu uvažoval o koupi nebo prodeji nemovitosti, vím určitě, na koho se obrátit. Makléřské schopnosti a dovednosti p. Kořistky mohu všem jen doporučit!

Stanislav Pavlica, koupě chalupy v Zálužné, leden 2019:

Už po první schůzce jsem věděl, že to dopadne. Pan Kořistka byl velice ochotný a co mě dostalo, byla vzájemná důvěra. Realitku doporučuji všem, kdo si neví rady s koupí nebo prodejem nemovitosti.

Barbora Kopcová, prodej rodinného domu ve Skrochovicích, květen 2016:

Sympatický a vždy s úsměvem Tomáš Kořistka – nej realitní makléř, vřele doporučuji.