Prodej zavedeného, sportovně rekreačního střediska v Žimrovicích, okr. Opava.

Cena: 26.000.000 Kč
Včetně právního servisu, Včetně provize
Popis nemovitosti:

Sportovně rekreační středisko nabízí vše pod jednou střechou – ubytování, stravování ve vlastní restauraci, wellness centrum a velkou tělocvičnu. V provozu již od r. 2003 se stálou a dlouholetou klientelou. K dispozici je až 55 lůžek v 18 pokojích + byt 4+kk pro správce, společenská místnost s kuchyňským koutem a televizí, salonek s 35 až 50 místy vybaven audiovizuální technikou – projektorem s plátnem a televizí s uhlopříčkou 130 cm, bezdrátový internet v celém objektu, kamerový systém. Na pozemku u střediska jsou také camping stání s přípojkami pro karavany. Díky tělocvičně je středisko vytíženo i v zimních měsících, kdy zde probíhají soustředění sportovních oddílů a školení. Jarní, letní a částečně podzimní období je středisko plně obsazeno.
Budova procházela od r. 2003 postupnou rekonstrukcí a byly realizovány různé opravy. Poslední kompletní rekonstrukce s přístavbou proběhla v r. 2011. Celý objekt je zateplen kontaktním fasádním (šedým) polystyrenem 10 cm, trojitá okna s plastovými rámy, nové vstupní dveře, nová elektroinstalace, rozvody vody, topení, odpady, střešní krytina, byly renovovány všechny pokoje, koupelny, sociální zázemí, podlahové krytiny, veškeré vybavení pokojů i ostatních místností byly nově pořízeny.
Vytápění zajišťuje moderní topný víceokruhový systém – 5 kotlů na zemní plyn je propojeno s akumulačními nádobami a se solárním systémem (panely jsou umístěny na střeše). Díky všem výše uvedeným rekonstrukcím spolu s pořízením nových technologií významně poklesla spotřeba energií ve středisku.
Byt 4+kk má vlastní vchod, kapacita pro ubytování je 8 lůžek, nebo byt pro správce. V bytě je kuchyňská linka se spotřebiči, koupelna a WC.
Středisko má od obce pronajaty pozemky až k řece Moravici, kde je zřízen vstup do řeky pro lodě.
Restaurace s kuchyní je kompletně vybavena pro přípravu jídel vč. servisu pro až 150 osob. Vnitřní část restaurace má kapacitu 40 míst k sezení. Dalších až 100 míst je ve venkovní zastřešené zahrádce s vlastním venkovním barem. V letních měsících venkovní restauraci hojně navštěvují cykloturiské a turisté z blízkého okolí. Parkování klientů je zajištěno na vlastním nádvoří, pro děti je připraveno dětské hřiště a ohrada se zvířátky.
Wellness centrum je vybaveno finskou a parní saunou (biosauna), vířivkou pro 6 osob s automatickým dávkovačem chemie, relaxační místnost s vyhřívaným sedátkem, sprchy, WC, ochlazovací kout – vše jako nové.
Tělocvična má rozměry 26m x 14m, výška 6m, lakované parkety na odpruženém roštu, vybaveno standardními basketbalovými koši, badminton vybavením, stolním tenisem a dalším sportovním vybavením, je zde nářaďovna, stoly a židle pro až 200 osob, vlastní sprchy a sociální zázemí. Tělocvična je vybavena samostatnými topidly Robur. Pro hosty střediska je k dispozici také vlastní půjčovna kol ve středisku.
Rekreační středisko je možné převzít za provozu s veškerým vybavením, zařízením a kontakty na stálou klientelu. Personál pro restauraci a úklid pokojů je z blízkého okolí.
 

Mapa

2|exactly|49.8549,17.8465
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49°51'17.640"N, 17°50'47.400"E

Podrobnosti

Typ nemovitosti:
Komerční objekt
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Hradec nad Moravicí
Hradecká
Plocha pozemku:
1707 m2
Plocha užitná:
1800 m2
Podlaží:
2. podlaží z 2 podlaží celkem
Stav objektu:
po rekonstrukci
Konstrukce:
smíšená
Umístění objektu:
centrum obce
Rok rekonstrukce:
2011
Vydaný certifikát:
C - Úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
Číslo nemovitosti:
19032

Nezávazně nás kontaktujte!

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Rychlý kontakt

realitní makléř: Tomáš Kořistka
Makléř:
Tomáš Kořistka
telefon: 734446660, 553716551
koristka@1realitka.cz
TOPlist